Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

User avatar
ermal
Admin
Posts: 230
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:35 pm
Contact:

Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby ermal » Tue May 25, 2010 11:19 pm

Nga vetë emri në këtë temë çdokush nga ju mund të zgjedh filmin që dëshiron të shoh në Shqiplive. Filmi i cili do të ketë më shumë kërkesa do të jetë filmi i ri që do ti shtohet listës së filmave të Shqiplive. Ky votim nga anëtarët do të jetë javor dhe do të mbyllet ditën e enjte.
Ditën e premte Stafi do të vendos filmin në listën e filmave.
Për këtë javë kemi vendosur 4 filma të rinj. Kjo radhë votimi do të mbyllet ditën e Enjte 3 Qershor.
Shpresojmë të plotësojmë brenda mundësive të gjitha kërkesat tuaja duke kënaqur të gjithë admiruesit e filmit shqiptar.

User avatar
Lola
Anetar Vip
Posts: 142
Joined: Sun Dec 27, 2009 10:10 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby Lola » Wed May 26, 2010 7:10 am

Pershendetje!

Per kete jave do te kisha shume deshire te shihja filmin Tingujt e harreses me aktorin Leonard Bombaj dhe votoj per kete film.

Gjithashtu nuk e di nese do te ishte e mundur te shtohej ne listen e filmave shqiptare filmi Enigma me Ndricim Xhepen. E adhuroj kete film.

Faleminderit

jonisa
Nxënës
Posts: 1
Joined: Wed May 26, 2010 11:12 pm
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby jonisa » Wed May 26, 2010 11:41 pm

Pershendetje shqiplive si fillim kjo eshte hera e pare qe futem tek forumi komplimenta stafit. Kerkesa ime eshte nuk e di sa eshte e mundur per telenovelen shqiptare DHIMBJA E DASHURISE!!! E di qe eshte telenovele jo film po thjehst bera nje kerkese te di sa eshte e mundur. Kam shume kohe qe po e kerkoj po se gjej gjekundi. Flm gjithsesi !! Jeni shume te mire. :P

Elton
Pioner
Posts: 44
Joined: Sun Apr 05, 2009 12:07 pm
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby Elton » Thu Jun 03, 2010 6:36 am

Përshëndetje! Në fakt pashë një film që edhe pse ishte prodhim i vitit 1988 nuk e kisha parë më parë dhe m'u duk një kryevepër e asaj kohe dhe ndoshta një nga interpretimet më të mira të aktorit Xhevair Zeneli. Filmi titullohet " Shkëlqimi i përkohëshem" dhe bën fjalë për një djalë të ri të atyre viteve që në çdo mënyrë mundohet t'i shmanget jetesës në fshat pas lirimit nga ushtria. Mënyrat e tij për t'u shkëputur nga fshati janë të shumta dhe komike që shkaktojnë shumë të qeshura.

User avatar
ermal
Admin
Posts: 230
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:35 pm
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby ermal » Fri Jun 04, 2010 6:58 pm

Ju falenderoj që të tre për përgjigjet tuaja.
Lola mund të zgjedhësh vetëm një film, nuk është e mundur alternativa. :)
Në përfundim të kësaj jave filmi që do të shtohet në listën e filmave sipas kërkesës së anëtarëve është filmi "Tingujt e harresës" kjo për faktin sepse Lola u tregua më e shpejtë në kërkesën e saj, si thonë "më i shkathëti më i shpejti".
Jonisa për fat të keq filmin që ti kërkon nuk e kemi.
Që nga ky moment hapet anketa për javën tjetër që siç shpjegova do të mbyllet të enjten në darkë. Shpresoj që kësaj rradhe të ketë më shumë kërkesa.
Shikim të këndshëm.

User avatar
Lola
Anetar Vip
Posts: 142
Joined: Sun Dec 27, 2009 10:10 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby Lola » Fri Jun 04, 2010 8:08 pm

Pershendetje!

Ne radhe te pare falenderoj stafin qe beri te mundur venien e ketij filmi ne listen e filmave shqiptare.

Ne radhe te dyte do ti lutesha stafit nese eshte e mundur te gjendej filmi Enigma ku luan aktori Ndricim Xhepa. Per kete jave votoj per filmin Enigma.

User avatar
ermal
Admin
Posts: 230
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:35 pm
Contact:

Re: Zgjidh filmin e javës që do të shohësh në Shqiplive

Unread postby ermal » Sun Jun 13, 2010 8:50 am

Lola ka shkruar:
Ne radhe te dyte do ti lutesha stafit nese eshte e mundur te gjendej filmi Enigma ku luan aktori Ndricim Xhepa. Per kete jave votoj per filmin Enigma.


Për fat të keq Lola nuk e kemi gjetur filmin "Enigma". Shpresojmë ta gjejmë në të ardhmen.


Return to “Filmat Shqiptarë”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron