Filma online

mongol
Nxënës
Posts: 2
Joined: Fri Apr 03, 2009 6:27 pm
Contact:

Filma online

Unread postby mongol » Fri Apr 03, 2009 6:38 pm

po e editoj ket mesazh pasi siti vedogratis ka disa kohe qe nuk punon keshtu qe po fut nje sit tjeter

hajt pra po e inaguroj une kete teme :)

http://www.filmnelweb.com/

eshte nje sit me filma te ndryshem dhe te fundit ne gjuhen italiane

shikim te kendeshem :ugeek:

Ps: mafia, disa site e ofrojne vete shkarkimin nqs jo kerko me google titullin e filmit dhe mbrapa shkruj "megaupload" dhe duhet te dali linku per shkarkim
Last edited by mongol on Sun Jun 21, 2009 4:15 pm, edited 2 times in total.

User avatar
BLeRo
Nxënës
Posts: 27
Joined: Mon Mar 23, 2009 9:07 pm
Contact:

Filma te huaj

Unread postby BLeRo » Sun Apr 05, 2009 9:27 am

Ne kete web faqe keni filmat ne gjuhen Gjermane dhe at Angleze www.kino.to shiqim te bukur BLeRo.
PEJA IME ME E BUKURA

User avatar
BLeRo
Nxënës
Posts: 27
Joined: Mon Mar 23, 2009 9:07 pm
Contact:

Filma te huaj

Unread postby BLeRo » Sun Apr 05, 2009 9:33 am

Ja dhe nje web faqe ku mund te shiqoni filmat me te fundit dhe me te vjeter ne gjuhen Gjermane dhe Angleze www.federkino.de.vu shiqim te bukur BLeRo. :D :D :D :D :D
PEJA IME ME E BUKURA

interisti16
Nxënës
Posts: 4
Joined: Sat May 16, 2009 9:17 pm
Contact:

Re: Filma online

Unread postby interisti16 » Sun May 17, 2009 12:52 am

faleminderit djema :D :D :D

mafia
Nxënës
Posts: 9
Joined: Fri Apr 03, 2009 12:15 pm
Contact:

Re: Filma online

Unread postby mafia » Sun May 17, 2009 11:57 am

shkarkohen dot keta filma ?


User avatar
Admin
Super Admin
Posts: 215
Joined: Sat Dec 13, 2008 7:22 pm
Location: Albania
Contact:

Re: Filma online

Unread postby Admin » Sat Jun 06, 2009 12:57 am

Faleminderit Lomja72 per keto link

Jeta eshte e shkurter ,Jetoje si te jete dita e fundit

http://shqiplive.info


Return to “Filma on Line”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron