Tv Shqip

Televizionet Shqiptare online pa pagese

Miresevini ne komunitetin Shqiplive

Website i gjithe Shqiptareve ju afron me Shqiperine

Televizionet Shqiptare live 24 ore,Tvshqip,Top channel ,tv Klan,

Vizion Plus ,Rtk

Rtk RTK live stream online, televizioni kombetar Kosovar,nje nder kanalet me te ndjekura ne kosove e diaspore nga shqiptaret e Kosoves,por gjithashtu dhe nga shqiptaret e Shqiperise.Ju ftoj ta ndiqni ne Shqiplive.

Shenim!Nqse stream 1 nuk punon provoni stream 2 etj..Per te pare kanalet shkarkoni programin VLC player qe e gjeni Ketu


shqiplive logo tv