Tv Shqip

Televizionet Shqiptare online pa pagese

Miresevini ne komunitetin Shqiplive

Website i gjithe Shqiptareve ju afron me Shqiperine

Televizionet Shqiptare live 24 ore,Tvshqip,Top channel ,tv Klan,

Vizion Plus ,Rtk

Tvsh Radio Televizioni Shqiptar (Tvsh) live stream online ,kanali i pare Shqiptar kombetar,ka filluar trasmetimet qe ne vitin 1938.Kanal shtetror i pasur me lajme dhe me aktivitete te ndryshme.JU ftojme ta ndiqni live ne shqiplive.

Shenim!Nqse stream 1 nuk punon provoni stream 2 etj..Per te pare kanalet shkarkoni programin VLC player qe e gjeni Ketu


shqiplive logo tv